NÁHODA? NENE, URČITĚ EXISTUJE DŮVOD, PROČ JSTE TU! PAK TEDY ČTĚTE...

Tip na zdravou a krásnou pleť

5. června 2017 v 12:33 | Markéta Šírková |  ZDRAVOTNÍ OKÉNKO
TIP NA ZDRAVOU A KRÁSNOU PLEŤ

Chcete mít pleť co nejdéle pružnou, hladkou a bez otoků?

Vyzkoušejte jogurt! Nezabere žádný čas navíc.
Není třeba připravovat žádnou masku či směs. Není třeba nic přimíchávat. Jogurt je dokonalý pro vaši pleť sám o sobě. Já sama praktikuji tento proces téměř každé ráno již více než rok a účinky rozhodně vidím.


Potřebujete:

1 x kvalitní jogurt (samozrající jako je třeba Holandie)
1 minutu času na nanesení na obličej
1 minutu času na opláchnutí obličeje


Namažete na obličej přímo z kelímku, necháte působit podle možností (5 - 20min). Můžete namazat opravdu po celém obličeji, tedy i do blízkosti očí. Pomáhá s kruhy pod očima, otoky. Během té doby, co máte jogurt na obličeji se můžete věnovat dalším raním činnostem. Já například většinou chystám svačiny a snídani.

Jogurt můžete nahradit kvalitní zakyanou smetanou (také to tak někdy praktikuji) či tvarohem. Pokud si z toho uděláte běžnou ranní činnost, za pár dní uvidíte výsledky. Výborně to zbaví otoků okolo očí a pleť je jemnější, hebčí, elastičtější takže méně vrásek.

Vaše pleť to ocení jak v létě, kdy je více vystavena a vysoušena sluníčkem, tak i v zimě, kdy je zase více vysušována větrem, chladem a suchým vzduchem ve vytopených místnostech.

Snažte se opravdu používat kvalitní samozrající jogurt. Napodobeniny jogurtu jako je Activia rozhodně nemají s jogurtem jako takovým nicm moc společného a nedoporučuji je ani konzumovat, jelikož jsou plné modifikovaných škrobů.... Nedejte na reklamu.

Mějte se fajn,

Markéta Šírková
tel: 734 42 601
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama