NÁHODA? NENE, URČITĚ EXISTUJE DŮVOD, PROČ JSTE TU! PAK TEDY ČTĚTE...

V jakém duchu se ponese rok 2017?

2. ledna 2017 v 12:34 | Markéta Šírková |  VŠE KOLEM NÁS - RADY A TIPY
O předpovědi na současný rok 2017 jste si jistě již něco přečetli. Stejně tak jako se dostaly některé úryvky či články prostřednictvím sociálních sítí i ke mně-:) S většinou přečteného určitě souhlasím. Podávám svůj náhled pro ty z Vás, kdo by se třeba ještě chtěli něco dalšího dozvědět....
dsc_0104.jpg

Jak známo, současný rok vibruje pod číslem 1. Numerologie dělí život jedince na devítileté cykly. Loňský rok vibroval po číslicí 9. Což znamenalo, že jsme měli všichni procházet opravdu zatěžkávacími zkouškami. Byly jsme nuceni ke změně. Změnit vše staré a nevyhovující. Minulý rok se tedy právem zdá mnoha z vás jako obzvláště těžký. Nicméně také velmi obohacující. Měli jste opravdu velkou příležitost vykročit znovu, tak trochu čistým štítem, novou myslí, novými lidmi,.... Jak jsem již zmínila, byl to zejména rok ZBAVOVÁNÍ SE...A také získávání poznání. Ten, kdo loňský rok nepochopil a dívá se na něj zpětně jako na rok obrovského příkoří, ten bohužel nepochopil.

Letošní rok je o rozvíjení nových začátků. To, co jste v loňském roce začali čistit, se dočistí a bude rozvíjet dál. Po tomto roce máte možnost posunout se velmi dopředu v oblasti vašeho osobního růstu. Je to rok pokroku, uspokojení, klidné duše. Ale to opět jen pro ty, kteří se budou na svém životě aktivně podílet. Většinou souhlasím s českými příslovími, nicméně ono známé: "Sedávej panenko v koutě, najdou tě", nepatří zrovna mezi ně. Je třeba převzít moc nad svým osobním životem! A to můžete udělat jen vy sami. Přestaňte se už vymlouvat na okolí, že vám hází klacky pod nohy. Nebo že něco nejde, protože.... bla bla bla. Vzpomeňte si na situaci, kdy jste opravdu něco chtěli. Udělali jste pro to maximum. Tak si teď prostě řekněte, že vy jste nejdůležitější a tudíž je i vaše životní štěstí ve vašich rukách. A proto uděláte právě to maximum.

Přeji mnoho zdaru na té vaší cestě-:)

Markéta Šírková
tel: 734 442 601
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Nemessis Nemessis | Web | 2. ledna 2017 v 23:19 | Reagovat

přeji

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama