NÁHODA? NENE, URČITĚ EXISTUJE DŮVOD, PROČ JSTE TU! PAK TEDY ČTĚTE...

21. - 27. 11. 2016

20. listopadu 2016 v 19:51 | Markéta Šírková
Následující týden se ponese více v duchu nalézání vašeho vlastního Já, vašich vlastních hodnot. Bude to pro mnohé z vás týden náročnější na komunikaci, stanovování pravidel. Čištění a zbavování se všeho nevyhovujícího. Nicméně, je třeba dívat se na to pozitivně. Budete mít velkou příležitost zbavit se zátěží a udělat tak místo něčemu novému. Ti z vás, kdo této příležitosti využijí, se budou v následujících dnech a týdnech cítit o poznání lépe. Stále mějte na paměti, že den, týden či měsíc je vždy takový, jaký si ho my sami uděláme.


Pondělí 21. 11.

Tento den je ve znamení překážek, komunikace. V tento den máte příležitost vypustit ze sebe vše, co vás již dlouhodobě trápí. Projevte své názory a myšlenky. A to i za předpokladu, že se ostatním nebudou moc líbit. Myslete zejména na sebe, vy se jich potřebujete zbavit, vy to chcete říct, takže si to nebudete v sobě dusit. Samozřejmě jde také o to, jakou úroveň komunikace zvolíte. Buďte upřímní, ale milý. Projevte své názory pěvně ale také taktně, bez afektu. Jedná se tu o vyříkání si čehokoliv, ať už mezi přáteli, v práci, rodině,… Pokud využijete příležitosti tohoto dne, uvidíte, že to nakonec zvládnete a večer se budete cítit o poznání lépe.
Andělé a bohyně na tento den:

Bohyně neznáma - Důvěřujte, že jste na správné cestě, i když ještě nevidíte světlo na konci tunelu. Tyto kroky za vás ale nikdo jiný neudělá.

Úterý 22. 11.

V úterý budete postaveni před rozhodnutí. Rozhodovat se musíme každý den. A to jak ve věcech zdánlivě triviálních, tak také mnohem důležitějších či životních. Nicméně, i ty na první pohled triviální rozhodnutí mohou být ve své konečné fázi těžší a důležitější než ostatní. Proto pokud se mezi něčím rozhodujete, udělejte to právě dnes. Naslouchejte své intuici a pak se nemůžete splést.

Andělé a bohyně na tento den:

Anděl uzdravení - Andělé pocítili váš smutek či jakoukoliv nepohodu a sesílají vám svou léčivou energii. Až budete tento den řešit svá rozhodnutí, nezapomeňte na pomoc z andělské říše.

Středa 23. 11.

Tento den se snažte ohlídat si své zdraví. Hrozí prochladnutí či viróza. Zejména ti z vás, kdo trpíte na problémy s dýchacími cestami. Pokud ucítíte jakýkoliv náznak zdravotní nepohody, odpočívejte, hoďte všechno nepodstatné za hlavu. Pokud to uděláte, bude vaše zdravotní indispozice pouze krátkodobá.
Pozor také na úrazy pohybového aparátu a to zejména klouby (kotníky, kolena).

Andělé a bohyně na tento den:

Anděl potěšení - Všechno co děláte, dělejte s radostí. Takže si v tento den i v případě zdravotní nepohody s radostí a bez výčitek lehněte a vše ostatní vypusťte.

Čtvrtek 24. 11.

Čtvrtek je v duchu společenských událostí. Či jakékoliv společenské aktivity. Vybírejte si správné lidi do vaše kruhu. Ty, co vám nesedí, bez výčitek odmítněte. Pokud tak učiníte, určitě strávíte hezký den.
Také si pohlídejte více vaši stravu. Vy sami určitě dobře víte, co vám v jídle sedí a co ne. V tento den se tedy vyvarujte všemu, co vašemu zažívání nesedí.


Andělé a bohyně na tento den:

Bohyně duchovní ochrany - Vytváříte to, čemu věříte. Nikdo vám nemůže ublížit.

Pátek 25. 11.

V pátek nepropásněte jakoukoliv příležitost k upevnění vás samých. To znamená, soustřeďte se na váš osobní rozvoj - a to jak v práci, tak v soukromí. Udělejte něco pro sebe. Zkuste něco vytvořit, udělat něco smysluplného. Něco, co jste chtěli udělat už dávno, ale stále vám nezbýval čas. Pamatujte, že vy jste sami pro sebe tou nejdůležitější bytostí a tak si taky potřebujete najít čas sami pro sebe a pro své plány.

Andělé a bohyně na tento den:

Anděl partnerství - Nejedná se jen o partnerství vás a někoho dalšího. V tento den se jedná zejména o propojení s vámi samými. Vaše partnerství s vaším vlastním Já. Uvědomte si své vlastní já a to naplno. Jak moc se doopravdy znáte?

Sobota 26. 11.

Využijte tento den ke zbavování se všeho starého, co vás tíží. A to jak v mysli tak okolo vás. Příhodný den na úklid vašeho příbytku, vymetení pavučin a zbavení se všeho nepotřebného haraburdí. Vám už neslouží, ale někomu jinému to ještě může být vhod. Uděláte tak něco pro sebe a také máte možnost pomoci druhým. To, co doma dlouhodobě skladujete, aniž byste to používali, vyhoďte nebo prostě pošlete dál. Uvidíte, uleví se vám.

Andělé a bohyně na tento den:

Anděl manifestace - Vaše námaha, odhodlanost a vytrvalost se vyplatily. Vaše přání se zhmotňují. Pozor, ale to vše jen za předpokladu, že jste podnikli potřebné kroky a vynaložili úsilí.
Neděle 27. 11.

Jste-li v partnerství, pak tento den bude pro vás ve znamení určitých rozhodování v partnerství. Máte možnost nalézt nový směr, vyříkat si s vaším protějškem své představy. Uvidíte, že právě v tento den budou vaše názory kladně přijaty a v partnerství nastane větší klid a pohoda. A navíc budete ještě mile překvapeni, že to o čem přemýšlíte vy, přemýšlí do určité míry i vás protějšek.

Andělé a bohyně na tento den:

Bohyně posvátné cesty - Vzdejte se logiky a důvěřujte svým pocitům.

Přeji všem příjemný týden,


Markéta Šírková
tel: 734 442 601
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama