NÁHODA? NENE, URČITĚ EXISTUJE DŮVOD, PROČ JSTE TU! PAK TEDY ČTĚTE...

Listopad 2016

Tady a teď

29. listopadu 2016 v 11:57 | Markéta Šírková |  ZAMYŠLENÍ / CITÁTY
Přílišné přemítání o budoucnosti ničí naše současné vztahy. A to nejen vztahy s ostatními, nýbrž také vztah k nám samotným. Vždyť jak můžeme chtít mít jasnější budoucnost, když leckdy nechápeme naplno svou současnost? Když jsme nepochopili svou minulost?


Pamatujte také ovšem, že jedna věc je vědět a druhá je jednat. Je třeba neustrnout na místě a všechna nabitá poznání ihned zužitkovat a nenechat je ležet ladem.

Jen my sami si určujeme, jak se k nám ostatní chovají. Jakkoliv se to může zdát neuvěřitelné, tak my sami dáváme našemu okolí signály, které jsou ukryté uvnitř nás. Takže jestliže chceme být obklopeni příjemnějšími lidmi, je třeba změnit naše vnitřní nastavení.

Markéta Šírková
tel: 734 442 601

21. - 27. 11. 2016

20. listopadu 2016 v 19:51 | Markéta Šírková
Následující týden se ponese více v duchu nalézání vašeho vlastního Já, vašich vlastních hodnot. Bude to pro mnohé z vás týden náročnější na komunikaci, stanovování pravidel. Čištění a zbavování se všeho nevyhovujícího. Nicméně, je třeba dívat se na to pozitivně. Budete mít velkou příležitost zbavit se zátěží a udělat tak místo něčemu novému. Ti z vás, kdo této příležitosti využijí, se budou v následujících dnech a týdnech cítit o poznání lépe. Stále mějte na paměti, že den, týden či měsíc je vždy takový, jaký si ho my sami uděláme.


Pondělí 21. 11.

Tento den je ve znamení překážek, komunikace. V tento den máte příležitost vypustit ze sebe vše, co vás již dlouhodobě trápí. Projevte své názory a myšlenky. A to i za předpokladu, že se ostatním nebudou moc líbit. Myslete zejména na sebe, vy se jich potřebujete zbavit, vy to chcete říct, takže si to nebudete v sobě dusit. Samozřejmě jde také o to, jakou úroveň komunikace zvolíte. Buďte upřímní, ale milý. Projevte své názory pěvně ale také taktně, bez afektu. Jedná se tu o vyříkání si čehokoliv, ať už mezi přáteli, v práci, rodině,… Pokud využijete příležitosti tohoto dne, uvidíte, že to nakonec zvládnete a večer se budete cítit o poznání lépe.
Andělé a bohyně na tento den:

Bohyně neznáma - Důvěřujte, že jste na správné cestě, i když ještě nevidíte světlo na konci tunelu. Tyto kroky za vás ale nikdo jiný neudělá.

Úterý 22. 11.

V úterý budete postaveni před rozhodnutí. Rozhodovat se musíme každý den. A to jak ve věcech zdánlivě triviálních, tak také mnohem důležitějších či životních. Nicméně, i ty na první pohled triviální rozhodnutí mohou být ve své konečné fázi těžší a důležitější než ostatní. Proto pokud se mezi něčím rozhodujete, udělejte to právě dnes. Naslouchejte své intuici a pak se nemůžete splést.

Andělé a bohyně na tento den:

Anděl uzdravení - Andělé pocítili váš smutek či jakoukoliv nepohodu a sesílají vám svou léčivou energii. Až budete tento den řešit svá rozhodnutí, nezapomeňte na pomoc z andělské říše.

Středa 23. 11.

Tento den se snažte ohlídat si své zdraví. Hrozí prochladnutí či viróza. Zejména ti z vás, kdo trpíte na problémy s dýchacími cestami. Pokud ucítíte jakýkoliv náznak zdravotní nepohody, odpočívejte, hoďte všechno nepodstatné za hlavu. Pokud to uděláte, bude vaše zdravotní indispozice pouze krátkodobá.
Pozor také na úrazy pohybového aparátu a to zejména klouby (kotníky, kolena).

Andělé a bohyně na tento den:

Anděl potěšení - Všechno co děláte, dělejte s radostí. Takže si v tento den i v případě zdravotní nepohody s radostí a bez výčitek lehněte a vše ostatní vypusťte.

Čtvrtek 24. 11.

Čtvrtek je v duchu společenských událostí. Či jakékoliv společenské aktivity. Vybírejte si správné lidi do vaše kruhu. Ty, co vám nesedí, bez výčitek odmítněte. Pokud tak učiníte, určitě strávíte hezký den.
Také si pohlídejte více vaši stravu. Vy sami určitě dobře víte, co vám v jídle sedí a co ne. V tento den se tedy vyvarujte všemu, co vašemu zažívání nesedí.


Andělé a bohyně na tento den:

Bohyně duchovní ochrany - Vytváříte to, čemu věříte. Nikdo vám nemůže ublížit.

Pátek 25. 11.

V pátek nepropásněte jakoukoliv příležitost k upevnění vás samých. To znamená, soustřeďte se na váš osobní rozvoj - a to jak v práci, tak v soukromí. Udělejte něco pro sebe. Zkuste něco vytvořit, udělat něco smysluplného. Něco, co jste chtěli udělat už dávno, ale stále vám nezbýval čas. Pamatujte, že vy jste sami pro sebe tou nejdůležitější bytostí a tak si taky potřebujete najít čas sami pro sebe a pro své plány.

Andělé a bohyně na tento den:

Anděl partnerství - Nejedná se jen o partnerství vás a někoho dalšího. V tento den se jedná zejména o propojení s vámi samými. Vaše partnerství s vaším vlastním Já. Uvědomte si své vlastní já a to naplno. Jak moc se doopravdy znáte?

Sobota 26. 11.

Využijte tento den ke zbavování se všeho starého, co vás tíží. A to jak v mysli tak okolo vás. Příhodný den na úklid vašeho příbytku, vymetení pavučin a zbavení se všeho nepotřebného haraburdí. Vám už neslouží, ale někomu jinému to ještě může být vhod. Uděláte tak něco pro sebe a také máte možnost pomoci druhým. To, co doma dlouhodobě skladujete, aniž byste to používali, vyhoďte nebo prostě pošlete dál. Uvidíte, uleví se vám.

Andělé a bohyně na tento den:

Anděl manifestace - Vaše námaha, odhodlanost a vytrvalost se vyplatily. Vaše přání se zhmotňují. Pozor, ale to vše jen za předpokladu, že jste podnikli potřebné kroky a vynaložili úsilí.
Neděle 27. 11.

Jste-li v partnerství, pak tento den bude pro vás ve znamení určitých rozhodování v partnerství. Máte možnost nalézt nový směr, vyříkat si s vaším protějškem své představy. Uvidíte, že právě v tento den budou vaše názory kladně přijaty a v partnerství nastane větší klid a pohoda. A navíc budete ještě mile překvapeni, že to o čem přemýšlíte vy, přemýšlí do určité míry i vás protějšek.

Andělé a bohyně na tento den:

Bohyně posvátné cesty - Vzdejte se logiky a důvěřujte svým pocitům.

Přeji všem příjemný týden,


Markéta Šírková
tel: 734 442 601

Vánoční dárek

10. listopadu 2016 v 17:26 | Markéta Šírková
Přemýšlíte nad unikátním Vánočním dárkem?
Zkuste něco osobního.

Zdravá trička s harmonizační kresbou.


DARUJTE TRIČKO s harmonizační kresbou - mandalou. Tímto dárkem potěšíte určitě každého. A ještě budete originální!

2 a více kusů POŠTOVNÉ ZDARMA

TRIČKA DĚTSKÁ 349 Kč / PRO DOSPĚLÁKY 369 Kč (vel.: XS - XXL, 3XL - 450 Kč)

Z JAKÝCH TRIČEK MŮŽETE VYBÍRAT?
  • Dámská, pánská, dětská - všechna jsou bílá, na bílém podkladu kresba více vynikne a někdy až září.
  • Potisk velikosti A4.
  • Tři druhy potisků: Znamení zvěrokruhu, 7 čaker, Jen Tak (informace níže).
  • Pokud jste u mě měli vyhotovenou osobní mandalu, dejte vědět, použijeme ji.
  • Nebo BALÍČEK: osobní mandala + tričko - výhodněná cena: 400 Kč mandala + 360 Kč tričko + 100 Kč poštovné. Dostanete tak Vaši osobní mandalu + výklad zdraví emailem + tričko s Vaší mandalou
POKUD SI NEJSTE JISTÍ, RÁDA PORADÍM.
  • Objednávky prosím emailem: mekouzelneja@centrum.cz (po tel. v případě nejasností poradím)
  • Zasílejte: druh trička - dámské, pánské, dětské
velikost, výběr potisku
dodací adresu
  • Trička k dodání po uhrazení částky do týdne (vyjíměčně 10ti dnů dle aktuálního stavu skladu)
Dětské tričko Basic, Pánské tričko Basic:
Dětské tričko střední gramáže (160 g/m²) s bočními švy. Úzký průkrčník s přídavkem 5 % elastanu. Vnitřní část zadního průkrčníku začištěna tkanou páskou. Zpevněný ramenní šev. Finální silikonová úprava zvyšuje kvalitu povrchu pro případný potisk. Vhodné pro potisk i k samotnému nošení.
Složení: 100% Bavlna (3% viskózy u barvy světle šedý melír), silikonová úprava, Single Jersey
Velikosti - dětské: 110 - 146 (4 - 10 let), pánské: XS - XXXL (3XL příplatek)

Dámské tričko Fruit
Značkové dámské tričko od britského výrobce Fruit of the Loom. Vhodné pro potisk.
Značková úprava povrchu Belcoro® yarn pro příjemnější nošení.
100% bavlna, Belcoro® yarn, Melír bavlna 97%, 3% polyester. Bílá 135 g/m2, barevná 145 g/m2.
Velikost: XS - XXL
Volnější výstřih se slabým lemem, projmuté boky pro zvýraznění dámské postavy

MŮŽETE VYBÍRAT Z TĚCHTO POTISKŮ mandal:
Potisk 7 čaker ZDE (info - podmínky, cena,...)

Znamení zvěrokruhu ZDE (info - podmínky, cena,..)

Potisk JEN TAK ZDE (info - podmínky, cena,...)

NEBO CHCETE OPRAVDU OSOBNÍ UNIKÁTNÍ DÁREK?

Pokud byste chtěli OPRAVDU OSOBNÍ DÁREK, je možné objednat OSOBNÍ MANDALU (ať už pro Vás nebo dotyčného) a poté využít tuto mandalu také jako potisk na tričko.
Ukázky osobních mandal naleznete ZDE

V TOMTO PŘÍPADĚ DOSTANETE Osobní mandalu se slevou za 400 Kč (původní cena mandaly samostatně je 650 Kč)
+ emailem stručný výklad / popisek pro dotyčného
+ tričko s osobní mandalou (viz příslušná cena viz výše)
CENA: 400 Kč mandala + 360 Kč tričko (+ 100 Kč poštovné)

Markéta Šírková
tel: 734 442 601

Vnímání

10. listopadu 2016 v 12:44 | Markéta Šírková |  ZAMYŠLENÍ / CITÁTY
Vidět se učíme díváním, nacházet hledáním a milovat vnímáním.


Takže se dobře dívejte, abyste mohli vidět, objevit a nalézt. Pracujte na svých smyslech, abyste mohli opravdu vnímat, milovat a objevit dosud nepoznané, leč ve Vás ukryté ...
Postavte sami sebe na první místo ve frontě na Vaši pozornost.

Markéta Šírkova
Citát

7. listopadu 2016 v 17:34 | Markéta Šírková
ČEHO SE NEJVÍC OBÁVÁŠ,

TOMU KLESTÍŠ CESTU K SOBĚ.


Život je těžký a nezdá se být vždycky fér

7. listopadu 2016 v 14:50 | Markéta Šírková |  VŠE KOLEM NÁS - RADY A TIPY

Ale on je fér! To, jakým způsobem prožijeme svůj život, záleží z velké části na nás samých. Toto je základní poznatek a uvědomění si reality. Je třeba přijmout fakt, že jsme svobodné, samostatně se rozhodující bytosti. A jako takoví jsme také zodpovědní za svůj vlastní život. Proto je velmi nesmyslné svalování viny za to, co se nám děje, na ty druhé. Ale ono je to tak nějak jednodušší. Navzdory tomu, jak moc chceme být samostatní a svobodní, tak leckdy sami sebe spoutáváme starými křivdami a svalováním viny. Místo abychom se na veškerá příkoří a nepříjemnosti dívali tak, že pro nás mají být poučením, tak často raději teskníme, vyčítáme či osočujeme někoho jiného. Přesto, i v tomto případě, je to jen a jen naše svobodné rozhodnutí. Rozhodnutí tesknit, litovat se či osočovat někoho jiného. V tomto programu můžeme dožít celý život. Anebo nám jednou dojde, že to není ta správná cesta. A konečně převezmeme zodpovědnost za svůj vlastní život. Přijmeme sami sebe se vším všudy. Přijmeme se právě takoví, jací jsme. Přijmeme také následky svých činů. Ať už jsou jakékoliv. A budeme na celý náš život nahlížet jako na jedno velké nikdy nekončící studium. Studium o nás samých. Studium života, radosti i těžkostí.

Ano, je leckdy těžké přiznat některé věci před námi samými, natož je pak přiznat našemu okolí. Ale uvědomění si a přiznání je skvělý začátek! Potom už jen záleží na tom, co s oním přiznáním a tudíž zároveň poznáním učiníte. To je, zda převezmete svůj osud do svých rukou anebo ono poznání necháte jen tak ladem opět někam zapadnout.

Také si samozřejmě uvědomuji, že někdo to má prostě opravdu velmi těžké již od svého narození. Ale z nějakého důvodu to tak mělo být. Potom je důležité přijmout ten fakt, že to tak je. A snažit se žít tak nejlépe, jak to jen jde. Pokud totiž danou situaci přijmete a přestanete jít proti ní, máte z velké části vyhráno. A pozor, přijmout neznamená vzdát! Neznamená vzdát se vize spokojeného a naplněného života. I s obtížným začátkem lze dosáhnout uspokojení a seberealizace. Záleží jen na tom, v jakém programu jede Vaše mysl. Jestli vidíte všechno je a jen černě anebo si i na tom nepříjemném dokážete nalézt něco dobrého a radostného.

Toto krátké zamyšlení zakončím citátem:

"Být tím, čím opravdu jsme, a stát se takovými, jakými jsme schopni se stát, je skutečné naplnění života."

Robert Louis Stevenson


Přeji pěkný začátek týdne,

Markéta Šírková